P    PPM

AKTUÁLNÍ NABÍDKA !!!

PPM

Pro Nemocnici Na Bulovce v Praze hledáme zájemce o pozici:

Vedoucí personálního odboru

Vaše úloha:

kompletní vedení personálního odboru nemocnice se 2 500 zaměstnanci, pozice je přímo podřízena řediteli nemocnice, řízení týmu 16 osob, zajištění a koordinace všech personálních agend, zkvalitnění náboru nových pracovníků, inovování motivačního systému a kariérových postupů, tvoření programů benefitů; vybudování moderního HR odboru; úzká spolupráce s TOP managementem nemocnice

Očekáváme:

zkušenosti s vedením personálního odboru ve větší společnosti,dynamickou, aktivní, inovativní, příjemně komunikativní a samostatnou osobnost; AJ/RJ výhodou;

nástup ihned výhodou;

Máte-li zájem, zašlete Váš životopis a souhlas se zpracováním dat pro toto výběrové řízení

na adresu:

vera.raskova@personalia.cz

PPM

Pro farmaceutickou společnost Cayman Pharma s.r.o., výrobce aktivních farmaceutických substancí (API) na bázi prostaglandinů (www.caymanpharma.cz) nedaleko Prahy, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Obchodní ředitel-ka /COMMERCIAL DIRECTOR

Pracovní náplň:

- řízení obchodního úseku (celková organizace nákupu a prodeje, uzavírání smluvních vztahů, tvorba nabídek a rozpočtu atd.)

- zodpovědnost za marketingovou strategii společnosti

- zodpovědnost za vztahy se zákazníky

- pravidelné reportingy

- spolupráce na tvorbě strategie společnosti

Kvalifikační požadavky:

- VŠ vzdělání

- praxe v obchodní sféře na top manažerské pozici nutností

- výborná znalost anglického jazyka (denně komunikace se zákazníky i mateřskou společností v USA)

- manažerské a obchodní dovednosti

- příjemné vystupování, stabilní osobnost

- řidičský průkaz skup. B

Motivační prvky:

- finanční ohodnocení odpovídající zastávané pozici

- služební automobil, notebook, mobilní telefon

- výkonnostní bonus

- odborná školení a možnost dalšího růstu

- 5 týdnů dovolené a další zajímavé benefity

Máte-li zájem a splňujete požadavky, zašlete životopis v ČJ a AJ

a souhlas se zpracováním Vašich dat pro toto výběrové řízení

na adresu: vera.raskova@personalia.cz

PPM

Pro moderní progresívní společnost ve svém oboru (se sídlem na Mělnicku)

hledáme zájemce o pozici:

Personalistka / personalista (ref. č. 0407)

Vaše úloha:

nábor nových pracovníků (sezónních i stálých), inzerce na portálech i nábor v regionu, jednání s pracovními agenturami, vedení personální agendy pracovníků, koordinace praxí studentů  (SŠ i VŠ), organizace školení (BOZP) a vzdělávání pracovníků, evidence a zajištění vydávání ochranných pracovních pomůcek, organizace firemních akcí;

možnost i na zkrácený pracovní úvazek

Očekáváme:

zkušenosti s vedením personální agendy, znalost Zákoníku práce a zkušenosti s jeho uplatňováním, ŘP, základy AJ/NJ výhodou;

dynamickou, aktivní, pečlivou, příjemně komunikativní a samostatnou osobnost

Máte-li zájem, zašlete Váš životopis a souhlas se zpracováním dat pouze pro toto výběrové řízení

Nahoru!

    P     PPM

 Nahoru!

Personalia
Tel.: + 420 603 551 893, + 420 604 797 470

  vera.mail