Kontaktní údaje

Personalia®


PhDr. Pavel Raška             Pavel Raška

Zabývá se především přípravou a vedením tréninků zejména v oblasti manažerských a obchodních dovedností, organizace času a práce, efektivní komunikace, prezentace. Spolupracuje na systémech hodnocení, motivace a výběru, realizuje Assessment a Development Centra. Věnuje se i psychodiagnostice a koučinku.

Vystudoval psychologii na Filosofické fakultě University Karlovy, pracoval jako forenzní psycholog a psycholog specialista v personalistice, řídil personální odbor. Absolvent letní školy IAREP (Mezinárodní asociace pro výzkum v ekonomické psychologii) na Johannes Kepler Universität, Linz. Dlouholetý externí spolupracovník Poradny pro mezilidské vztahy Praha-východ.
V roce 1990 založil poradenskou společnost Personalia®, kterou řídí dosud.

Zájmy: jachting, ICT, společenský tanec, cestování, kutilské práce a údržba domu a zahrady, sport (cykloturistika, spinning, rekreační běh a chůze), fotografování a úprava fotografií a videa, kultura (literatura, filmy, divadlo), kytara.


Tel.: +420 604 797 470

mail.pP_yacht                        PV_tanec


     Riomaggiore     Etiopie_hospudkaKali 

       Vietnam     Side   

                        duMidi

Personalia Pro Management

PhDr. Věra Rašková      VR

Po ukončení studia oboru Psychologie na Filosofické fakultě University Karlovy v Praze pracovala jako klinický psycholog v Ústřední vojenské nemocnici, vyučovala na katedře psychologie FFUK Praha, vedla obchodně-vzdělávácí oddělení americké společnosti úspěšně rozvíjející činnost v ČR.V roce 1996 založila personální poradenskou společnost Personalia Pro Management.

V rámci individuální práce poskytuje psychoterapeutickou i poradenskou podporu, rozvojové koučinkové konzultace, harmonizující ošetření shiatsu. V oblasti pomáhajících profesí nabízí supervize - individuální i skupinové.
Soustředí se i na firemní poradenství v oblastech: vyhledávání a výběr pracovníků, výběrové metody (Assessment/Development Centra), personální audit, tréninky a vzdělávání, individuální psychologické poradenství a psychodiagnostika, pořádá Firemní poradenské dny.
Od roku 1994 vede pětileté akreditované výcviky pro budoucí psychoterapeuty. Je předsedkyní správní rady SUR – Institut pro vzdělávání v psychoterapii, je spoluzakladatelkou a členkou výboru ČAP (Česká asociace pro psychoterapii), členka EASC (European Association for Supervision and Coaching) a ČMISK (Českomoravský institut pro supervizi a koučink), členka ČMPS (Českomoravská psychologická společnost). Absolventka tříleté školy tradiční čínské medicíny a shiatsu, věnuje se relaxačním a harmonizačním technikám Shiatsu.

Zájmy: společenský tanec, cestování, sport (fitness, spinning, cykloturistika), hudba (hra na saxofon), četba, kultura, zdravý životní styl (harmonizační metody), vaření a pečení, slunce a moře.

Tel.: +420 603 551 893

mail.v


 V_sax                       V_yacht
    Etiopie_AraShetan       Lipno 

ColoursOfOstrava               Etiopie_ZahajeniPustuHaileMaryam  
      Dalat      Side2         Naše služby jsme mohli dosud nabídnout například těmto společnostem
       Coca-Cola, Walter Engines, Cayman Pharma, GASTRO POTRAVINY, Komerční banka, SAZKA, ARBOEKO, SVOBODA Press,
        RWE, Penny, ALD Automotive, Slovnaft, IngersollRand, ČEZ, Státní tiskárna cenin, SPP, Moravský lihovar Kojetín, ČSOB-KBC,
        Felina, Nestlé, ČNB, Viterra, Aero Vodochody, T-Mobile, Česká pošta, TOS Čelákovice, Hartmann Rico, Elios Lighting-Zumtobel,
        Ahold, ČTK Repro, Dětské centrum Paprsek, Barum-Continental, Česká pošta, VZP, Heidelberg, O2, Bauer Media, Bestsport,
        Česká pojišťovna, Renault, SANOMA Magazines/Mona, Česká pojišťovna, Komise pro cenné papíry, Opavia, Česká spořitelna,
        Záchranná služba Praha, ČSOB leasing a další...

Naši kancelář najdete na adrese:

Personalia
Business Centrum Ocelářská
Ocelářská 35/1354
19000  Praha 9

METRO:
stanice Českomoravská, trasa B – 1 blok (cca 200 m)
AUTOBUSY MHD
zastávka Českomoravská – 1 blok, cca 150m
linky č.: 127, 151, 158, 159, 166, 185, 209, 259, 280, 302, 305, 351 ,354, 365, 366, 375, 377
TRAM:
zastávka poliklinika Vysočany – 2 bloky, cca 300m
linky č. 8, 19, 54Konzultace a další jednání probíhají i na adrese Korunní 61, Praha 2 - Vinohrady v kancelářích Personalia - FAVES - SUR - KUŠ.

GPS:  Loc: 50°4'31.779"N, 14°26'49.134"E

Placené parkoviště v ulici Slezská. Lze využít i parkování mimo zónu v ulici Dykova.Nashledanou!


 
 

 

Personalia
Tel.: 604 797 470, 603 551 893
e-mail:pers